معرفی کانال تلگرام ، با کمترین هزینه ، کوتاه کننده لینک

بالا بردن ممبر ، بالا بردن عضو

سلام امروز میخوام در مورد یک سرویسی که از طریق اینترنت ارائه میشه و شاید خیلی از ما از اون بی خبر هستیم صحبت کنم و اینکه آیا واقعا همچیم سرویسی تو زندگی ما جایگاهی داره یا خیر . 

سوپرمارکت اینترنتی ، سوپر مارکت های اینترتی در خیلی از کشور های دنیا جایگاه خاصی در زندگی روزمره مردم داره و اینکه همه چیز با سرعت بسیار بالایی در حال جلو رفتن هست و شاید خرید های روزمره باعث کند شدن این سرعت بشه و این سرویس در کشور های خارجی کمک بسیار خوبی برای انتخاب سریع محصولات و خریدشون بصورت آنلاین میکنه . 

اما در ایران چطور ؟ آیا در ایران سوپرمارکت های آنلاین شناخته شده هستند ؟ آیا سرویس دهی آنها قابل اعتماد هست ؟ 

قبل از همه این ها ما باید در مورد اینکه اصلا خرید اینترنتی مطمئن هست یا خیر صحبت کنیم و اینکه چه میزان از فروشگاه های آنلاین کارشون رو دارن درست انجام میدن و چه سازمان های بر این وب سایت ها نظارت دارن ؟

نماد الکترنیکی ، این نماید یک فیلتر (جدیدا بسیار سخت گیر) برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی هست که اگر وب سایت شما این نماد رو نداشته باشه نمیتونه درگاه اینترنتی بگیره و این خودش باعث میشه که خیلی از شک ها از وب سایت هایی که دارای نماد الکترنیکی هستن برطرف بشه ، اما خیلی از کاربرانی که از اینترنت استفاده میکنن نمیدون که نماد الکترنیکی چی هست و برای چه کاری استفاده میشه؟ به همین دلیل و دلایل دیگه اعتماد به فروشگاه های اینترنتی کم شده . 

سوپرمارکت های انیترنتی هم همینطور اعتماد کردن به این فروشگاه ها مثل فروشگاه های اینترنتی دیگه سخت میشه ولی این تنها مشکل سوپر مارکت های اینترنتی نیست ، خیلی از مردم به دلایل دیگه به سوپر مارکت های انیترنتی اعتماد نمیکن مثلا : قیمت محصولات ، تاریخ انقضاء و موارد دیگه که همین مسائل باعث شده خرید از این وب سایت های سخت بشه. 

شاید سوپر مارکت های اینترنتی هم به یک دیجی کالایی نیاز داشته باشن که مردم یکم اعتمادشون به این وب سایت ها بیشتر بشه ... 

اما با این شرایط من چندین سوپرمارکت اینترنتی میشناسم که دارن توی تهران فعالیت می کنن مثل : 

www.021021.ir 

www.final.ir

www.chare.ir

و...

البته یکی از قدیمی ترین این وب سایت ها که دیگه سفارش جدید نمیگیره و خیلی وقت هست که فقط در دسترسه ...

www.2938.ir